Aktualności

Szkoleniowo na Podlasiu

W tym roku zimowe sezonie spotkania hodowców rozpoczęliśmy wyjątkowo późno, bo w drugiej połowie stycznia. Pierwszy cykl obejmował województwo podlaskie. W ramach naszego cyklu wykładów odwiedziliśmy m.in. Suwałki, Szczuczyn, Łomżę, Sokoły, Brańsk, czy Poświętne koło Łap.

Wzorem lat ubiegłych, do współpracy zaprosiliśmy znakomitych hodowców i zootechników. Ponadto w naszych szkoleniach prelekcję wygłosiło wiele autorytetów ze świata hodowli, w tym: doktorów i lekarzy weterynarii.

Staramy się dopasować tematykę naszych wystąpień do aktualnych problemów hodowlanych, w tym roku poruszyliśmy dziedzinę ekonomii produkcji mleka. Prelekcje na powyższe tematy wygłosili wybitni zootechnicy m.in. Maciej Kurowski, czy Paweł Dudziak. Na każdym szkoleniu prezentację pt. „Dlaczego świadomie godzę się na straty we własnym gospodarstwie” wygłosił Szymon Bugaj, specjalista z Działu Hodowli WCHiRZ.

Oprócz autorytetów hodowlanych, w każdym spotkaniu uczestniczyły różnie firmy z branży rolniczej (głównie firmy paszowe i nasiennicze), które również maiały możliwość zaprezentowania swojej oferty przed szeroką publicznością, zebraną na naszych szkoleniach.

Bardzo dziękujemy wszystkim Hodowcom, którzy przybyli na nasze szkolenia, wysoka frekwencja utwierdza nas w przekonaniu o zasadności ich organizowania również w przyszłości.

 

 

szkolenia2019Show Gallery

promocje

0001