Agro targi - Lubań 2022

Aktualności

Agro targi - Lubań 2022

Agro Targi w Lubaniu 2022

Pomorskie Agro Targi w Lubaniu to jedna z największych imprez wystawienniczych na Pomorzu. W tym roku przeżywały prawdziwe oblężenie. Nie zawiedli również wystawcy. Jak zwykle było dużo sprzętu rolniczego, zwierząt, roślin i regionalnego jadła.

Pomorskie Agro Targi w Lubaniu są nie tylko świętem rolników i firm pracujących na rzecz rolnictwa, ale także wszystkich osób, które po prostu lubią sielskie klimaty. W tym roku wydarzenie było organizowane już po raz XXIX, co świadczy o niezmiennym zainteresowaniu taką tematyką.

Lubań odwiedzali zarówno starsi jak i młodzi mieszkańcy Pomorza. Jedno jest pewne, tu każdy znajdzie coś dla siebie. Sporo uwagi jak zwykle przykuwały zwierzęta. Konie, alpaki, najróżniejsze gatunki drobiu, bydło i wiele innych, które niezmiennie są mocnym akcentem targów. Zwłaszcza, że towarzyszy im Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych, która daje możliwość podziwiania najpiękniejszych zwierząt.

Na wystawie nie zabrakło również stoiska WCHiRZ Poznań. Odwiedziło nas wielu hodowców z którymi współpracujemy, ale także nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów.

Nasi specjaliści służyli fachowym doradztwem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy za rok.

 

luban 2022.3

luban 2022.7

luban 2022.6

luban 2022.8

lubań 2022.2