Kontakt


Centrala

Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu z siedzibą w Tulcach Sp. z o.o.

ul. Poznańska 13,
63-004 Tulce k. Poznania

NIP 777-25-43-081
KRS 0000119699 Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział IX Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 23.817.500 zł

tel. (+48) 061 8727 330
fax (+48) 061 8727 354
sekretariat@tulce.wchirz.pl

Pytania dotyczące naszej oferty:

dział hodowli: 61 873-85-14

Zamawianie nasienia:

bank nasienia: 61 873-85-25

Filie

Skontaktuj się z filią najbliżej Twojej lokalizacji.

Wągrowiec

62-100 Wągrowiec, ul. Berdychowska 52

tel. (+48) 67 268 5463, 67 262 1944
tel./fax (+48) 67 268 5465
sekretariat@wagrowiec.wchirz.pl

Zamów nasienia buhaja: 724-990-405
Zamów nasienia knura: 601-661-624 lub 67 26-28-322

Regionalni specjaliści ds. hodowli i rozrodu - Wągrowiec

Ryszard Andrzejewski
tel. 691 517 186
randrzejewski@wagrowiec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Drawsko Czarnków Krzyż Wielkopolski Lubasz Połajewo Trzcianka Wieleń Oborniki Rogoźno Ryczywół Obrzycko Ostroróg Wronki Człopa

Dzierżysław Bonowski
tel. 609 479 297
dbonowski@wagrowiec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Kłecko Łubowo Mieleszyn Trzemeszno Damasławek Gołańcz Mieścisko Skoki Wapno Wągrowiec Budzyń Margonin Gniezno Czerniejewo Niechanowo Witkowo

Bogdan Borowicz
tel. 607 106 534
bborowicz@wagrowiec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Ostroróg Kaźmierz Szamotuły Wronki Kiszkowo Czerwonak Murowana Goślina Pobiedziska Rokietnica Suchy Las Tarnowo Podgórne Poznań Kiszkowo Szamotuły Gniezno

Marek Staroń
tel. 691 778 917
mstaron@wagrowiec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Sadki Nakło Więcbork Debrzno Chodzież Szamocin Białośliwie Kaczory Łobżenica Miasteczko Krajeńskie Piła Szydłowo Ujście Wyrzysk Wysoka Jastrowie Krajenka Lipka Okonek Tarnówka Złotów Zakrzewo

Adam Komasa
tel. 724 990 426
akomasa@wagrowiec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
powiat: nakielski żniński sępoleński tucholski świecki bydgoski chojnicki człuchowski

Maciej Grzecza
tel. 724 990 432
mgrzecza@wagrowiec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
powiaty: lęborski słupski pucki wejherowski kartuski sławieński

Anita Jadkowska
tel. 785661882
ajadkowska@wagrowiec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
województwo pomorskie- powiaty: bytowski kościerski tczewski kartuski gdański starogardzki oraz województwo zachodniopomorskie


Skwierzyna

66-440 Skwierzyna, ul. Międzyrzecka 15

tel. (+48) 95 717 0283, 95 717 6127
tel./fax (+48) 95 71 55 011
sekretariat@skwierzyna.wchirz.pl

Zamów nasienia buhaja: 724-990-404 lub 95 717-02-83
Zamów nasienia knura: 607-106-525 lub 95 717-61-27

Regionalni specjaliści ds. hodowli i rozrodu - Skwierzyna

Edmund Gasperowicz
tel. 691 517 192
egasperowicz@skwierzyna.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Gubin Krosno Odrzańskie Bobrowice Bytnica Dąbie Gubin Maszewo Babimost Czerwieńsk Kargowa Nowogród Bobrzański Sulechów Bojadła Świdnica Trzebiechów Zabór Zielona Góra Łęknica Żary Jasień Lubsko Brody Lipinki Łużyckie Przewóz T

Marek Kaźmierski
tel. 691 517 194
mkazmierski@skwierzyna.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Dobiegniew Drezdenko Strzelce Krajeńskie Stare Kurowo Zwierzyn Gorzów Wlkp. Kostrzyn nad Odrą Witnica Bogdaniec Deszczno Kłodawa Lubiszyn Santok Cybinka Ośno Lubuskie Rzepin Słubice Górzyca Lubniewice Sulęcin Torzym Krzeszycei

Marek Liszkowski
tel. 601 661 926
mliszkowski@skwierzyna.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Świebodzin Zbąszynek Lubrza Łagów Skąpe Szczaniec Sieraków Chrzypsko Wielkie Kwilcz Nowy Tomyśl Lwówek Opalenica Zbąszyń Kuślin Miedzichowo Wolsztyn Przemęt Siedlec Pniewy Duszniki


Ostrów Wielkopolski

63-400 Ostrów Wlkp., ul. Prof. Kaliny 93

tel. (+48) 62 738 3271, 62 735 8345
tel./fax (+48) 62 738 3055
sekretariat@ostrow.wchirz.pl

Zamów nasienia buhaja: 724-990-403
Zamów nasienia knura: 724-990-444 lub 62 73-47-676

Regionalni specjaliści ds. hodowli i rozrodu - Ostrów Wielkopolski

Agnieszka Kotowska
tel. 691 778 916
akotowska@ostrow.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Dominowo Kleszczewo Kostrzyn Kórnik Krzykosy Książ Wlkp. Nowe Miasto nad Wartą Swarzędz Środa Wlkp.Zaniemyśl Jaraczewo Jarocin Kotlin Żerków

Janusz Borkowski
tel. 691 517 187
jborkowski@ostrow.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Krotoszyn Kobylin (część) Nowe Skalmierzyce Ostrów Wlkp. Raszków Zduny Rozdrażew Koźmin Wlkp.

Piotr Kiciński
tel. 691 517 188
pkicinski@ostrow.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Baranów Bralin Czajków Doruchów Grabów nad Prosną Kępno Kobyla Góra Kraszewice Łęka Opatowska Perzów Rychtal Trzcinica

Elwira Doruch - Krawiec
tel. 691 517 189
edoruch@ostrow.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Blizanów Chocz Ceków - Kolonia Czermin Dobrzyca Gizałki Gołuchów Lisków Mycielin Pleszew Stawiszyn Żelazków Koźminek

Katarzyna Kowalak
tel. 691 510 160
kkowalak@ostrow.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Opatówek Godziesze Wielkie Sieroszewice Sulmierzyce Mikstat Odolanów Ostrzeszów Przygodzice Sośnie Szczytniki Brzeziny


Kościelec

62-604 Kościelec, ul. Konińska 10

tel. (+48) 63 272 0446, 63 271 6268
tel./fax (+48) 63 271 6521
sekretariat@koscielec.wchirz.pl

Zamów nasienia buhaja: 724-990-402
Zamów nasienia knura: 724-990-502

Regionalni specjaliści ds. hodowli i rozrodu - Kościelec

Krzysztof Karwacki
tel. 691 517 196
kkarwack@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Brudzew Władysławów Przykona Dobra Tuliszków Malanów Kawęczyn Rychwał Grodziec Stare Miasto Rzgów Zagórów Pyzdry Kołaczkowo Miłosław Turek

Łukasz Karykowski
tel. 601 661 286
lkarykowski@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Radziejowski Mogileński Slesin Skulsk Wilczyn Kleczew Kazimierz Biskupi Konin Golina Ostrowite Orchowo Trzemeszno Powidz Ladek Słupca Strzałkowo Witkowo Niechanowo Wrzesnia Czerniejewo Nekla

Elwira Zabłocka
tel. 724 990 433
ezablocka@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
augustowski, sejneński, suwalski

Katarzyna Nowacka
tel. 691 512 178
knowacka@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
łukowski, radzyński, rycki, siedlecki (gm. Wiśniew)

Marcin Tyburski
tel. 691 511 241
mtyburski@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
włocławski lipnowski rypiński golubsko-dobrzyński działdowski ostródzki iławski nowomiejski żuromiński sierpecki

Andrzej Kołdys
tel. 691 511 041
akoldys@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
kolneński, piski, ostrołęcki

Krzysztof Pawłowski
tel. 724 990 434
kpawlowski@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
świecki grudziądzki czełmiński wąbrzeski toruński inowrocławski aleksandrowski radziejowski włocławski iławski kwidzyński nowomiejski

Agnieszka Zaremba
tel. 691 666 238
azaremba@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
bełchatowski brzeziński kutnowski łaski łęczycki łowicki łódź- wschód opoczyński pabianicki pajęczański piotrkowski poddębicki radomszczański rawski sieradzki skierniewicki tomaszowski zduńskowolski zgierski

Marcin Ciekot
tel. 691 511 290
mciekot@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
garwoliński, sokołowski, węgrowski, siedlecki

Waldemar Szaniawski
tel. 691 511 618
wszaniawski@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
miński, ostrowski

Robert Filipowicz
tel. 691 664 896
rfilipowicz@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
płońsk ciechanowski pułtuski wyszkowski ostrołęcki żuromiński makowski mławski

Karol Zaręba
tel. 607 100 186
kzareba@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
bielski, siemiatycki

Grzegorz Borzych
tel. 691 221 849
gborzych@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
sztumski malborski nowodworski kwidzyński elbląski braniewski

Sławomir Janaszek
tel. 693 251 992
sjanaszek@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
konecki, kielecki, skarżyski, starachowicki,ostrowiecki,opatowski, sandomierski,staszowski,buski, pińczowski, włoszczowski, jędrzejowski, kazimierski

Mirosław Szczepaniak
tel. 691 222 016
mszczepaniak@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Olsztyński Bartoszycki Braniewski Lidzbarski Ostródzki Nidzicki Szczycieński Mrągowski Kętrzyński

Ilona Rozmarynowska
tel. 697 584 008
irozmarynowska@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
łęczycki , kutnowski, zgierski, poddębicki, sieradzki, zduńskowolski.

Marcin Marciszewski
tel. 695950 856
mmarciszewski@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
białostocki, hajnowski, moniecki, sokólski

Łukasz Milewski
tel. 697 581 263
lmilewski@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
wysokomazowiecki (gminy: Ciechanowiec, Czyżew, Klukowo, Szepietowo, Wysokie Mazowieckie), zambrowski (gminy: Kołaki Kościelne, Szumowo, Zambrów)

Grzegorz Milewski
tel. 695 950 056
gmilewski@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
łomżyński

Artur Siwek
tel. 695 953 626
asiwek@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, janowski, krasnostawski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, parczewski, puławski, świdnicki, włodawski, zamojski, łosicki, siedlecki (gminy: Zbuczyn, Mordy, Paprotnia, Przesmyki, Kor

Hanna Kulesza
tel. 697520167
hkulesza@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
grajewski

Szymon Kruszewski
tel. 691680006
skruszewski@koscielec.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
wysokomazowiecki (gminy: Kulesze Kościelne, Kobylin-Borzymy, Nowe Piekuty, Sokoły), zambrowski (gmina Rutki-Kossaki),białostocki (gmina Zawady)


Gostyń

63-800 Gostyń ul. Mickiewicza 2

tel. (+48) 65 572 0657, 65 572 0658
tel./fax (+48) 065 572 1967
sekretariat@gostyn.wchirz.pl

Zamów nasienia buhaja: 724-990-401
Zamów nasienia knura: 607-106-535

Regionalni specjaliści ds. hodowli i rozrodu - Gostyń

Krzysztof Grobelny
tel. 691 517 190
kgrobelny@gostyn.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Brodnica Buk Czempiń Dolsk Dopiewo Granowo Grodzisk Wielkopolski Kamieniec Kościan Komorniki Kórnik Mosina Opalenica Rakoniewice Stęszew Śrem Wielichowo

Ireneusz Beczkiewicz
tel. 691 517 179
ibeczkiewicz@gostyn.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Bojanowo Krobia Miejska Górka Pakosław Pępowo Poniec Rawicz

Jerzy Machowiak
tel. 691 517 182
jmachowiak@gostyn.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Krzemieniewo Lipno Osieczna Rydzyna Szlichtyngowa Święciechowa Wijewo Włoszakowice Wschowa

Grzegorz Pietrzak
tel. 691 517 183
gpietrzak@gostyn.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Gostyń Kościan Krzywiń Piaski Przemęt Śmigiel

Tomasz Woźniak
tel. 601 661 698
twozniak@gostyn.wchirz.pl

Powiaty / gminy:
Borek Wielkopolski Jutrosin Kobylin Pogorzela


Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt

koncepcja i wykonanie: Truszkowski Consulting Group