Aktualności

Edukacja się opłaca

Rozpoczynamy zimową edycję szkoleń dla hodowców bydła mlecznego.

Wraz z nadejściem listopada rozpoczęliśmy sezon zimowych szkoleń dla hodowców bydła mlecznego. W tej edycji tematem przewodnim naszych szkoleń są komórki somatyczne w mleku (przyczyny i skutki powstawania, sposoby ograniczenia ich występowania w mleku) oraz edukacja i uświadamianie hodowców w zakresie prawidłowego doboru zwierząt do kojarzeń.

Spotkanie w Tarłowie (woj. świętokrzyskie), było pierwszym z całego cyklu. Podczas szkolenia, które odbyło się 13.11.2017 roku specjalista z działu hodowli - Szymon Bugaj opowiedział o krzyżowaniu międzyrasowym krów, a także skutkach nieprzemyślanych decyzji w tym zakresie.

W kolejnych dniach (15 i 20.11.2017), już w pełnym składzie tj. ambasador WCHiRZ w Poznaniu – Zenon Mazurek oraz Szymon Bugaj, gościliśmy w województwie łódzkim, a konkretniej w Konarach (gm. Krzyżanów) oraz Poddębicach. Można przyjąć już za pewną normę, że nasze spotkania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród hodowców na tym terenie.

Maków Mazowiecki (17.11.2017) był kolejnym przystankiem na naszej mapie szkoleniowej.

„Mikołajkowe” (06.12.2017) szkolenie w Zastawnie (gm. Młynary) w województwie warmińsko-mazurskim, było ostatnim, które zorganizowaliśmy w tym roku kalendarzowym.

Niezmiernie cieszy nas wysoka frekwencja hodowców na szkoleniach zorganizowanych przez WCHiRZ, gdyby nie codzienne obowiązki każdego z nas, nasze spotkania za pewne trwałyby o wiele dłużej.

Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie i już teraz zapraszamy na kolejne szkolenia, które będziemy kontynuować od 15 stycznia 2018 roku.

 

Szkolenie w Tarłowie

Tarłów_4
Tarłów_1
Tarłów_2

 

Szkolenie w Konarach

konary 3

Szkolenie w Poddębicach

Poddębice_3
Poddębice_4
Poddębice_5
Poddębice_6
Poddębice_1
Poddębice_2
 

Szkolenie w Makowie Mazowieckim

Maków_Mazowiecki_4
Maków_Mazowiecki_1
Maków_Mazowiecki_2
Maków_Mazowiecki_3

Szkolenie w Zastawnie

Zastawno_2
Zastawno_3
Zastawno_4
Zastawno_1
 

promocje

Promocja 21.02 2019 1