powrót

W sercu Polski-Bratoszewice 20172017-07-04


W dniach 17-18 czerwca odbyły się jak co roku Targi Rolnicze "W sercu Polski", których najważniejszą częścią jest Wystawa Zwierząt Hodowlanych różnych gatunków, przede wszystkim krów mlecznych, koni i drobnego inwentarza. W tym roku zabrakło trzody chlewnej, a było to spowodowane kolejnym wystąpieniem na terenie Polski ogniska pomoru świń.To także kiermasz rękodzieła i wyrobów spożywczych, w tym mleczarni z tego regionu. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem. Tradycyjnie Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt uczestniczyło w tym wydarzeniu. Praktycznie każdy kto przybył na wystawę mógł zapoznać się z naszą ofertą zawartą w najnowszym katalogu buhajów jak i ofertą nasienia knurów.
W sobotę 17 czerwca w deszczu i chłodzie hodowcy prezentowali swój dorobek hodowlany. Na ringu można było również zobaczyć zwierzęta po naszych buhajach prezentowane przez naszych hodowców. Jedną jałówkę 100. Czarna 35 po buhaju CARRASSO zaprezentował Pan Artur Walaszczyk (syn Krzysztofa Walaszczyka) a dwie jałówki zaprezentował Pan Tomasz Ogłuszka 80. Lolitta po buhaju JADIS i 82. Jarzębina po buhaju Lombard. Wszystkim naszym klientom pracownicy podziękowali za udział wręczając dyplomy z drobnym upominkiem (w postaci nasienia buhaja TARZAN- mamy nadzieję, że w kolejnych latach na wystawie zobaczymy córki tego buhaja)
Pracownicy wręczyli ufundowany przez naszą firmę puchar dla SUPERCHAMP w kategori jałówek Panu Tomaszowi Kociębie.
Podczas dwóch dni uroczystości nasze stoisko Wielkopolskiego Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt (których gospodarzami byli pracownicy naszej Filii Kościelecu pracujący na terenie woj. łódzkiego) cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Gościliśmy liczną grupę zaprzyjaźnionych Klientów. Przedstawiliśmy szeroką ofertę elitarnej grupy buhajów dominujących w polskiej wycenie na czele z buhajem Baylaboy i szczegółowo odpowiadaliśmy na pytania. Nawiązaliśmy bardzo cenne , nowe kontakty, które mamy nadzieję że zaowocują obopólnymi korzyściami.
Jesteśmy rozpoznawalni i posiadamy dobrą markę. Staramy się sprostać wymaganiom hodowców i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom poprzez dyspozycyjność i fachowe doradztwo .
 
Dziękujemy za obecność i zapraszamy za rok.
 
Ilona Rozmarynowska i Agnieszka ZarembaWielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt

koncepcja i wykonanie: Truszkowski Consulting Group